🎁 Dárek k objednávce nad 1000 Kč + 🛍️ Všechno si můžeš vyzkoušet u nás v Chomutově! Přijď se pobavit i obléct.

Korálkový náhrdelník indiánský

Neohodnoceno
Značka: R-Kontakt.cz

Barevný korálkový náhrdelník ve stylu indiánů rozzáří každý karneval, večírek nebo tematickou oslavu. Skvělý doplněk pro vaši proměnu!

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 44130
140 Kč 116 Kč bez DPH
Korálkový náhrdelník indiánský
Neohodnoceno
Značka: R-Kontakt.cz
Korálkový náhrdelník indiánský
Novinka

Vstupte do světa divokého západu s naším korálkovým náhrdelníkem ve stylu indiánů! Tento pestrý doplněk dodá vašemu kostýmu šmrnc a autentický vzhled. Ať už se chystáte na karneval, narozeninovou oslavu, tematickou party nebo jen chcete zaujmout na večírku – s tímhle náhrdelníkem neuděláte chybu.

Vyroben z lehkých plastových korálků, které se příjemně nosí a krásně se hýbou při každém vašem kroku nebo tanci u ohně. Kombinujte ho s péřovou čelenkou nebo indiánským oblečkem z naší nabídky a proměňte se v opravdového náčelníka nebo šamanku!

🎉 Tip: Skvělý i jako doplněk na školní besídky nebo divadelní představení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Indiánské a kovbojské doplňky
Záruka: 2 roky
EAN: 8712026441300
Děti/Dospělí: Dospělí
Kategorie: Karnevalové doplňky
Podle tématu: Karneval
Typ produktu: Šperky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola